İngiltere’de 18 yaşındaki Justine McNally’nin internette tanıştığı 16 yaşındaki bir kızı 3.5 yıl boyunca Scott adında bir erkek olduğuna inandırdığı ve genç kızla seks yaptığı ortaya çıktı.

McNelly’nin erkek olduğuna inandırdığı Londralı kız ile üç kez seks yaptığı ve kızı evlenip çocuk sahibi olacaklarına inandırdığı da açıklandı. Genç kızın bir arkadaşının evinde McNelly ile karanlıkta ilişkiye girdikten sonra bekaretini kaybettiği de konuyla ilgili açılan davada ortaya çıktı.

Erkek taklidi yaptı, 3.5 yıl sevgilisini kandırdı

McNally’nin erkek olmadığı, kız arkadaşının annesi çantasında bele takılmak üzere tasarlanmış bir seks oyuncağı bulunca ortaya çıktı. Oyuncağı bulduktan sonra kızının ‘’erkek arkadaşı’’ ile ilgili bir araştırma yapan anne, Scott’un pembe bir elbise ve topuklu ayakkabılarla çektirdiği bir fotoğrafını buldu.

Anne kız Justine McNally ile yüzleştiğinde erkek taklidi yapan kız ‘’Kız arkadaşını gerçekten sevdiğini ve bu ilişkiyi sürdürmek için cinsiyet değiştirme ameliyatı olmayı planladığını’’ iddia etti.

Mc Nally’nin genç kızla olan ilişkisi boyunca cinsel ilişkiye girerken asla kıyafetlerini çıkartmadığı ve bulundukları odanın karanlık olmasını talep ettiği de mahkemede açıklandı.

Konuyla ilgili davaya bakan Yargıç James Patrick ‘’O kız ilk cinsel deneyimini seninle yaşadı ve sen onu öylesine derinden yaraladın ki gelecekte başka insanlara güvenmekte zorlanacak’’ dedi. McNally Kuzey Londra’daki Wood Green Kraliyet Mahkemesi’nde üç yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Bir yanıt yazın