Antalya’da akıllara durgunluk veren bir tecavüz olayı yaşandı. Evlere gündelik temizliğe giden bir çocuk annesi 25 yaşındaki H.B, 5 yılönce boşandığı eşi İ.K (31) ve arkadaşı D.K tarafından tecavüzeuğradığı iddiası ile Sanayi Polis Merkezi’ne suç duyurusunda bulundu.

Antalya'da eski eşe tecavüz skandalı

“SENİN HAYATINI KARARTACAĞIM”

Hürriyet’te yer alan habere göre, eşinin kendisini telefonla arayarak kızının hasta olduğunu söylediğini belirten H.B isimli kadın korkunç olayı şöyle anlattı: “Eski eşim beni saat 14.00 sularında arayarak kızımızın hasta olduğunu söyledi. Ben de kızımı görmek için şehir merkezindeki bir alışveriş merkezinin önüne gittim. Bu sırada arkamdan gelen servis minibüsünün içine zorla bindirildim. Eski eşim üzerimdeki giysileri çıkarmaya çalıştı. Direnmem nedeniyle başarılı olamayınca bana tokat atıp, ‘Senin hayatını karartacağım’ dedi. Bu esnada arkadaşı gelerek ellerimi tuttu.”

“TECAVÜZÜ SİGARA YAKIP İZLEDİ”  

Önce eski eşinin kendisine tecavüz ettiğini ileri süren H.B,  “Eski eşim işini bitirince arkadaşına işaret ederek, ‘Sıra sende’ dedi. Bunun üzerine D.K da çocuğumun babasının gözü önünde bana tecavüz etti. Eski eşim de sigara yakıp ayakta bizi izledi. Bu sırada D.K, ‘Herkesle kendi isteğinle yatıyorsun. Bizimle yatmışsın çok mu? Biri eski eşin biri de arkadaşı ne olacak sanki’ dedi. O an beynimden vurulmuşa döndüm” şeklinde konuştu. 

Bir yanıt yazın