Kurtlar Vadisi Pusu’nun heyecanla beklenen 193. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölüm fragmanı Pana Film tarafından yayınlandı.

Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölüm fragmanı, Kurtlar Vadisi Pusu’nun resmi sitesinden görücüye çıktı. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 193. bölüm fragmanını bugun.com.tr’den de izleyebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 193. bölümü 23 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00′den itibaren atv’de yayınlanacak.

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 192. bölümü tam anlamıyla heyecan fırtınasına ve aksiyona sahne olmuştu.

video


Kurtlar Vadisi Pusu 192. bölümünde neler olmuştu?

Kurtlar Vadisi Pusu’da Elif ve Leyla’yı Poyraz sayesinde ele geçiren Margaret, Polat’ı bir seçim yapmaya zorladı. Polat ya Leyla’nın hayatını kurtaracak ya da Elif’in gitmesine izin vermeyecekti. Polat, Leyla’yı kurtarmayı seçti. Atv’de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi tüm kişilerde 10.53 izlenme oranı ve 29.06 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

POLAT’IN ZOR SEÇİMİ

Margaret’in Poyraz’ı öldürmemesinin arkasında kızı Elif’i ona getirmesi ve İhtiyarlar Heyeti’ne ulaşabilmek olduğu anlaşıldı. Elif ve Leyla’yı Poyraz sayesinde ele geçiren Margaret, Polat’ı bir seçim yapmaya zorladı. Polat ya Leyla’nın hayatını kurtaracak ya da Elif’in gitmesine izin vermeyecekti. Polat, Leyla’yı kurtarmayı seçti.

POYRAZ ARTIK BİR TAPINAKÇI

Margaret Poyraz’ı tapınakçıların bir mensubu yapmaya karar verdi. Tapınakçıların en üst kademedeki lideri, Poyraz’ın tapınakçı olma ayinini bizzat yönetmek için Amerika’dan İstanbul’a geldi. Bu ismin peşine düşen Polat, ipuçları sayesinde ayinin nerede yapıldığının şifrelerini çözdü.

KURTLAR VADİSİ PUSU 193. BÖLÜMDE NE OLACAK?

Abdülhey ve Cahit’le ayinin yapıldığı yere gelen Polat, onlardan burayı yakmalarını istedi. Polat, Elif’e ulaşabilecek mi? Tapınakçıların sırrı ne? Bu sorular Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölümde cevabını bulacak.

Bir yanıt yazın