Acun Ilıcalı’nın sağ kolu; Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontuç da, patronu gibi hızlı çıktı!

Survivor adasında gizli aşk!

Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontuç, Acun Medya’nın 2011 yılında hazırladığı ‘Yok Böyle Dans’a katılan, sonra yarışmanın sunucusu olan Burcu Esmersoy ile yaklaşık bir yıl süren bir aşk yaşamıştı. Geçtiğimiz yılın sonunda Esmersoy ile ilişkisi biten Yontuç, yeni bir aşka yelken açmış. Bu seferki sevgilisi de yine medyatik bir isim; dünyanın en zor yarışması olan ‘Survivor’da bu sezon ‘Ünlüler Takımı’nda yarışan Irmak Atuk.

Irmak Atuk, Panama’daki adada ‘survivor’ olmaya çalışırken, Esat Yontuç da aynı yerde yapımcı olarak bulunduğu için; çiçeği burnunda çift dünyanın diğer ucunda bile birbirlerinden ayrılmadı.

AŞK YARIŞMADAN ÖNCE BAŞLAMIŞ

Sabah köşe yazarı Bülent Cankurt‘un haberine göre, Esat Yontuç’un Burcu Esmersoy ile aşkı stüdyoda doğmuştu; ancak gönlünün yeni sultanı Irmak Atuk ile aşkının temelleri, ilk bölümü 17 Mart’ta yayınlanmaya başlayan ‘Survivor’dan önce atılmış. Hatta uzun süre adı Mehmet Ali Erbil’le anılan tescilli güzel Atuk’un; Yontuç ile ilişkisi başladıktan sonra Panama’da yapılan ‘Survivor’a katılmaya karar verdiği konuşuluyor. Tabii çiçeği burnunda aşıkların çok şanslı olduklarını da söylemek lazım! Herkes eşine veya sevgilisine haftalarca hasret kalırken, onların böyle bir derdi yok

Bir yanıt yazın