Via Properties ortaklığıyla hayata geçirilen Vialand projesi 600 bin metrekarelik alanda Eyüp sınırları içerisinde eski Alibeyköy Taşocağı’nın bulunduğu arazi üzerinde yükseliyor.

Vialand AVM 26 Mayıs Pazar Günü Kapılarını Açıyor

Gürsoy Grup & 100 bin kişilik Gösteri Merkezi ve yüz bin metrekarelik Şehir Parkı bulunuyor. 200 bin metrekarelik bir alanda elliden fazla Eğlence ünitesi ve altmış bin ağaçtan dev bir gölete kadar pek çok konsepti görmeniz mümkün.

Oyun Dünyası’nda bulunan bölümler;

*Atlıkarınca

*Minik Kaşifler

*Hayal Makinesi

*Küçük Madenciler

*Neşeli Çiftlik

*Uçan Çocuklar

*Çarpışan Arabalar

*Mini Kule

*Gelin Oynayalım

*Kahraman İtfaiyeciler

*Minik Yarışçılar

*Vialand Express

Ve büyükler için;

Fethi’nin rüyası: İstanbul’un Fethi’nin canlandırıldığı Fatih’in Rüyası’nda tarihe tanıklık ediliyor. Bu ünitede Sultan Mehmed Han’ın İstanbul’u nasıl fethettiği uygulamalı olarak gösteriliyor.

.Adalet kulesi: Ziyaretçileri robot olan bir kadı ile katibin karşıladığı Adalet Kulesi’nde elli metre yüksekliği çıkıp serbest düşüş yapılıyor.

Bir zamanlar İstanbul: Bir Zamanlar İstanbul bölümünde geçmiş yılların İstanbul’undaki yaşanmışlıklara ve olaylara bir yolculuk yapılıyor.

Jet Ski, Maceraperest, Safari Tüneli, Hayal Perdesi, Çılgın Nehir, King Kong, Zindan, Hayal Makinesi, Lezzet Dünyası bunlardan sadece birkaçı.

ANA MAĞAZALAR

*Aeropostale

*Armani Jeans

*Avva

*Bershka

*C&A

MODA&HAZIR GİYİM

*Colins

*Çift Geyik Karaca

*Defacto

*Docker’s

*D’S Damat

*GAP

*H&M

*İpekyol

*Jeans Lab

*Glocal

*Kiğılı

*Koton

*Lacoste

*LC WAIKIKI

*Levis

*Loft

*LTB

*Mango

*Mavi Jeans

*Nautica

*Perpesctive

*Polo Garage

*Pull&Bear

*Sarar

*Straparius

*Süvari

*Tomy Hilfiger

*Twist

*US Polo

*Yargıcı

*Zara

YEME&İÇME

Ala İskender, Arabic Restaurant, Arbys, Balıkev, Bay Döner, Bereket Döner, Beyaz Tabak, Bolu Et Mangal, Burger King, Bursa Kebap Evi, Cremaria Milano, Çıtır Usta, Çiçek Izgara, Değirmen Pastanesi, Edirne Kırkpınar, Gloria Jeans, Hosta, Kasap Döner, KFC, Köfteci Ramiz, Krispy Creme, Lavazza, Lübnan Restaurant, Macco, Mado, Mangal Plus, Mc Donald’s, Menengiç Cafe, Mr. Kumpir, Popeyes, Rumi, Saray Muhallebicisi, Sbarro, simit sarayı, Starbucks, Tavvuk, Venüs Pastanesi, Yemek Klübü.

 

Bir yanıt yazın